Про компанію - HealthyNation.ua

Про компанію

Ми працюємо для Вас

Компанія, що виробляє продукцію під ТМ “HEALTHY NATION” має назву ТОВ “МУЛЬТИКАПС”

Ідея запустити виробництво вітамінів та харчових добавок народилась в 2017 році, культура споживання харчових добавок тоді ще не була дуже розвиненою в Україні. Але у країнах Європи, США та Китаю, вже давно люди приймали харчові добавки, так як культура споживання саме корисних добавок та вітамінів, там розвивалася багато років. В Україні на той момент були представлені або дуже дорогі американські добавки, або дешеві та недієві препарати, які ми всі називаємо просто «крейда». Ми, українці, повинні дбати про своє здоров’я, тому ми вирішили зробити свій продукт, та донести, що якісне – може бути доступним. 

Спочатку ми знайшли місце, де буде розташоване наше виробництво, для цього ми обрали затишне, із чистим повітрям селище, у Київській області. Підготували приміщення, згідно вимог та стандартів НАССР. Потім ми закупили необхідне обладнання для процесу капсулювання, наступним кроком було навчання усім технологічним процесам роботи, яке проводили фахівці від заводів виробників нашого обладнання.

Для розробки рецептур нашої продукції, ми запросили найкращих фахівців в галузі натуропатії, нутриціології, дієтології та фахівців з біохімії – саме вони розуміються на всіх процесах засвоєння корисних речовин нашим організмом. 

Хелсі Нейшн в перекладі – Здорова Нація. Ми українці, гідні бути здоровою нацією та повинні завжди дбати про своє здоров’я, своїх близьких та рідних людей. Корисна звичка це добра справа. 

Наші фахові консультанти завжди раді надати індивідуальну консультацію та підібрати для вас потрібні вітаміни та добавки.

З любов’ю та турботою, команда «ХЕЛСІ НЕЙШН» 🙌

сертифікат

Цифри кажуть самі за себе

4800 +
Кількість проданих банок
+
Задоволених покупців
Продуктів

Виготовлення капсул

Хочемо поділитися з вами частинкою кропітливого процесу з виробництва.

Перед тим як потрапити до свого споживача, наші вітаміни проходять ряд важливих етапів виробництва під чітким контролем фахівців.

А саме:

  • Капсулювання вітамінів
  • Сушка капсул
  • Контроль якості
  • Фасування
  • Маркування

Ми відповідаємо за якість нашої продукції та завжди раді новим друзям.

Якщо Вам потрібна послуга з капсулювання жиророзчинних вітамінів, Ви можете звернутись до нас – http://multicaps.com.ua/

Кошик