Головна - HealthyNation.ua
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Сертифіковане виробництво
Європейська якість
Більше 5000 постійних покупців

Найпопулярніші товари

Хто ми?

Друзі, хочемо поділитись із вами, що означає та символізує наш бренд «Healthy Nation» (ХЕЛСІ НЕЙШН) 

Але спочатку, маленька історія про те, як і коли ми почали. 

Ідея запустити виробництво вітамінів та харчових добавок народилась у нас в 2017 році, культура споживання харчових добавок тоді ще не була дуже розвиненою в Україні. Але у країнах Європи, США та Китаю, вже давно люди приймали харчові добавки, так як культура споживання саме корисних добавок та вітамінів, там розвивалася багато років. В Україні на той момент були представлені або дуже дорогі американські добавки, або дешеві та недієві препарати, які ми всі називаємо просто «крейда». Ми, українці, повинні дбати про своє здоров’я, тому ми вирішили зробити свій продукт, та донести, що якісне – може бути доступним. 

Для розробки рецептур нашої продукції, ми запросили найкращих фахівців в галузі натуропатії, нутриціології, дієтології та фахівців з біохімії – саме вони розуміються на всіх процесах засвоєння корисних речовин нашим організмом. 

Хелсі Нейшн в перекладі – Здорова Нація. Ми українці, повинні бути здоровою нацією та завжди дбати про своє здоров’я, своїх близьких та  рідних людей. Корисна звичка це добра справа. 

Наші фахові консультанти завжди раді надати індивідуальну консультацію та підібрати для вас потрібні вітаміни та добавки.

З любов’ю та турботою, команда «ХЕЛСІ НЕЙШН» 🙌

Відгуки

Кошик